Opinie o Auto-Partner

P.Janta

były
@P.Janta 20.04.2017 10:24
Nieuczciwy pracodawca. Nie odprowadza składek na ubezpieczenie. Pensja minimalna do tego oszukają na godzinach. Nie polecam....

Ciekawe bardzo bo każdy dostaje umowę i pasek po wypłacie a firma nie zatrudnia na czarno. Różne rzeczy można im zarzucić ale takie bzdety o niepłaceniu to możesz sobie w bajki wsadzić.

irena

Konkurencja jest ogromna to prawda, ale poki co nadal swietnie działaja.

znam i inne znane: Inter Cars, Inter Team, Moto Profil, Geparts, Hart, Gordon, Hipol, Auto Land, Inter Parts, Fota, AD, Rodon, Polcar, BHMD, Motpol itp itd plus dziesiątki lokalnych i oczywiście internet, wszyscy chcą sprzedać, pogadaj z mechanikami ludzie robią coraz mniej, a sklepy motoryzacyjne się zamykają bo nie wygrają z hurtowniami, jak widzisz konkurencja jest bardzo duża, wbrew pozorom to trudny rynek

Coś się zmieniło na lepsze w PHU Auto-partner? Zainwestowali w ogrzewanie na zimę? Może jest gorzej? Czy dają dodatek na „wczasy pod gruszą”? Zwracają za dojazd? Pozdrawiam i jednocześnie dziękuję za udzielone informacje.

Zostaw opinię o Auto-Partner - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Partner