Kamil Wójcik

Częstochowa

Opinie o Kamil Wójcik

pracowałem jako podwykonawca u niego, gosc nie chcial sie zgodzić na umowe jako firma wiec zatrudnil mnie i moich chłopakow na umowe o dzielo, oczywiscie zostalem oszukany, tylko ze ja mu nie odpuszcze, robota zrobiona za kilka tysiecy złotych odebranych pieniedzy 200 zł. !!!!!!!!APELUJE DO WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI OSZUKANI PRZEZ STANISŁAWA GRELE O KONTAKT TEL: 510864386 lub gg 45789!!!!!! celu sporzadzenia pozwu zbiorowego do sadu pracy. Tego goscia w koncu ktos musi utemperować.

Zostaw opinię o Kamil Wójcik - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamil Wójcik