volswage

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o volswage

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volswage

janek

Hej, wie ktoś jak teraz z przyjęciami i czy oni od razu dają umowy o pracę?

Darek

Wiecie moze czy w styczniu beda przyjmowac do Volswagena bo chciał bym sie tam dostać.Bo słyszalem ze sa w miare zarobki. A we Wrześni to nedza z zarobkami.

anonim

Chciałbym sie dowiedziec kiedy będą przyjmować do Volswagena.Czy beda w styczniu przyjmowac bo chciałbym sie tam dostać bo we wrześni sa kiepskie zarobki.A w Volswagenie chyba z 2000zł zarobie na 8 gzodzin.

anonim

Czy ktos by mi mógłby doradzić czy będa przyjęcia do Volswagena na poczadku stycznia lub lutego.

anonim

Czy wiecie może czy będą przyjecia do Volswagena na począdku stycznia. Bo chciałbym sie tam dostać.

anonim

Już nie narzekajcie ,ze tak tam mało zarabiacie w Volswagenie. Najlepsza firma w Wielkopolsce.Na wczasy dostajecie na świeta dostajecie co wy jeszcze chcecie. Takich pieniedzy nigdzie nie zarobicie. Jak byście poszli do prywaciarza to byście dostali 1500zł i byscie musieli naginać. Taka prawda. A każdy w tej rirmie ma 3000 do ręki . Się cieście ze tam robicie.A jak wam sie nie podoba to sie zwolnicie. Moim zdaniem najlepsza firma.

anonim

Witam chciałem sie dowiedziec czy przyjmuja do Volswagena do pracy na monter albo na spawalnie.

Zostaw opinię o volswage - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volswage