PHU. EKOFORMA

Tychy

Opinie o PHU. EKOFORMA

pmi

oleole, przeglądałem ostatnio oferty do różnych firm w okolicy i w branży i poza branżą ale niestety ekoforma nikogo nie poszukuje. Podobno mają ruszyć z rekrutacją wtedy gdy trafi się jakiś nowy kontrahent

ciekawy

ty,anonim! a ty pewnie wolałbyś tylko bezmyślnie jeździć autem? a tak pomyśleć i zamiast leżeć i krytykować,może by naprawdę popracować? gdybym był troche młodszy,w czymś takim bym chętnie robił. bo co,hańba jakaś sprzedawać dobry towar???

ciekawy

wchodziłem na princelion,zajebiste urządzenie! ten jak mówisz odkurzacz,jest ujęty jako sprzęt medyczny w ministerstwie zdrowia,kurcze.mają go w wielu szpitalach,nawet wośp,teraz w niedzielę przydzielił (chyba dostał dla szpitali kilka sztuk)dla noworodków! dla mnie SUPER!!!

nie warto jechac nawet na rozmowe praca polega na sprzedazy odkurzaczy chociaz poszukuja na stanowska jak kierowca itd poczytajcie sobie o family life i prince lion

Zostaw opinię o PHU. EKOFORMA - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU. EKOFORMA