Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych

Opinie o Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych

ala

no to z tego co wiem to Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowychma za cel praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości firm. co jakis czas prowadza nabory na przygotowanie do zawodu ksiegowej, kadrowej, asystentki. Zajecia prowadzone sa przez główna księgowa z bardzo dużym doświadczeniem i właściciel biura księgowego. co do cen to pamietam ze to uzaleznione bylo od liczby godzin tak ok 150 zl. ktos tam sie ksztalcil? jak wrazenia.

Zostaw opinię o Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych