Opinie o Chemifarb S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Chemifarb S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chemifarb S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemifarb S.A. w Rzeszów

Wojtek Nowy wpis

Dobra atmosfera, prezes wyrozumialy choc wymagajacy. Polecam prace w tej firmie (i nie, nie jestem prezesem) :)

xxxxxxxxxx Nowy wpis

Nie polecam . Jezdzisz po calej Polsce , spisz po hotelach , a zarobki 2 z przodu :)

Wojtek Nowy wpis
@xxxxxxxxxx

jak jezdzisz i spisz to sie nie dziw, ze 2 z przodu. Wielu przedstawicieli jezdzi i ma 2 albo 3 razy tyle

Pracodawca beznadziejny, kiepska płaca a obowiązków masa, warunki pracy z lat PRL-u. Dyspozycyjność 24h/dobę - świątek, piątek i niedziela. Program sprzedażowy działający na sklepach był z wczesnych lat 80-tych. Poza tym brak współczesnego sprzętu biurowego (np. krzesła, czy fotela dla pracownika) i komputerowego (nowa myszka to do dziś duży wydatek dla właścicieli). Oszczędności na wszystkim, nawet na ręcznikach papierowych w wc. Kable i urządzenia komputerowe walające się pod nogami pracowników, u poprzedniego pracodawcy były przynajmniej gniazdka - powodowały częste telefony do informatyka ;) Do tego trzeba dołączyć prezesa niebieskiego ptaka, który zawsze był zajęty albo przebywał w swoim domu w Poznaniu zamiast w Rzeszowie i wszelkie sprawy trzeba było odkładać do jego powrotu, bo nie było kompetentnej osoby na miejscu do podjęcia decyzji. Poza tym właściciele tej firmy to wykorzystywacze i intryganci, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu firmą, często podejmowali nieracjonalne działania jeśli chodzi o strategię firmy a potem dziwili się że sprzedaż malała i zwalniali ludzi. Jeśli spotkasz ofertę pracy z tej firmy - 100 razy się zastanów, ponieważ ci ludzie nie przestrzegają umów z pracownikiem i nie stosują się do kodeksu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemifarb S.A. - Rzeszów

Chemifarb S.A.