Cafe 29

Opinie o Cafe 29

mika

Przestrzegam - właścicielka to oszustka -obiecywała po szkoleniu i pracy zatrudnienie . Umowa na była gentelmeńska- bezpłatne szkolenie , paraca przez 2-3 tygodnie a potem normalna praca z umową . Po tym okresie w przed dzień bezczelnie zadzwoniła z informacją że akurat przyszedł były pracownik który potrzrbuje na gwałt pracy i wybiera właśnie jego bo już wcześniej pracował... Noi odnośnie drinków - uwaga próbowane wcześniej przez pracownika- tłumaczenie żeby klijentowi smakowała - zwłaszcza lemoniada. Wodai mleko użyta przy napojach, koktrajlach najtańsza .

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Cafe 29 - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe 29