Progres - doradztwo personalne

Pruszcz Gdański

Opinie o Progres - doradztwo personalne

ziged

No to cosik słabo @anonim, skoro parę razy próbowałeś i nic, z tego co wiem to jeśli spełnia się wymagania przedstawione w ogłoszeniu to raczej przyjmują, a jest to przede wszystkim wykształcenie wyższe czy też 3 letnie doświadczenie w pracy, nie tak źle

osoba niezrzeszona

Firma Progres to firma krzak,wynagrodzenie uzależnione od widzi mi się Panów ,którzy nazywają się Konsultantami oraz Kierownikami,wystarczy tylko kapkę dobrej woli a wynagrodzenie jest na czas.....Biura w opłakanym stanie a kieszenie sobie wypychają kosztem zwykłego pracownika.[usunięte przez moderatora]Nie polecam.

konsultant

Hajs na czas? Chyba żartujecie, wieczne opóźnienia, nie wiadomo jaki podatek opłacają, zero informacji o tym, czy mam premię czy nie. Na dodatek, wielka ściema przy rekrutacji, ile można zarobić. Nie polecam firmy i jak tylko skończy mi się umowa, to odejdę.

LIDKA

POZYTYWNIE :) KASA NA CZAS MIŁE OSOBY W BIURZE :)

Zostaw opinię o Progres - doradztwo personalne - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progres - doradztwo personalne