Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas

Wieliszew

Opinie o Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas

iza

Ja nie korzystałam nigdy z ich usług, chciałąbym sie dowiedziec na ile lokalizacji oferuja swoja pomoc, chcilaabym wynajac pania do pomocy przy codziennych obowiazkach dla babci, podobno swiadcza takie uslugi, wiem ze to kwestia dogadania sie, ale powiedzci czy warto ?

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas - Wieliszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas