Meadow Group

Wrocław

Opinie o Meadow Group

ja

Nikomu nie polecam wspolpracy z a firma,placa smieszne pieniadze za mnostwo poswieconego pracu,maja problem z placeniem,na koniec pracy problem z wyplata pieniedzy. Rotacja w firmie mowi wszystko o niej,jakby bylo ok to ludzie by pracowali. P.Magda nastawiona typowo na kase,brak poszanowania ludzi

Malinowa

Pracuję w firmie od kilku miesięcy i nie śpieszy mi się wcale aby tę firmę opuszczać. Jest sporo obowiązków, wyzwań ale dzięki temu czas w pracy mija szybko i można się codziennie uczyć czegoś nowego. Trzeba być obrotnym i kreatywnym, ale chyba każda ambitna osoba takiej rozwojowej pracy właśnie sobie życzy. Nie ma pracy ponad normę i na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, kiedy robiłam jakieś nadgodziny. Szefowa docenia nasze pomysły i pracę, także inwestuje w dodatkowe szkolenia, jeśli jest taka potrzeba. A na co dzień w biurze jest przyjemna atmosfera. Jesteśmy fajnym zespołem!

Jay

Firma nastawiona na nieuczciwe oszczędzanie pieniędzy na ludziach dla niej pracujących. Tego typu spółki nie powinny w ogóle istnieć na rynku.

eee

wilanów, przekorna

zdegustowana

Praca w Meadow Group wydawała się bardzo rozwijającą, dającą satysfakcję... nic bardziej mylnego. Z dnia na dzień motywacja siadała, brakowało sił. Coraz to większe wymagania, więcej raportów, przepisywanie wszystkiego po raz n-ty. Kiepskie narzędzia pracy i zarządzanie firmą. Dlatego wszyscy bardzo szybko uciekają. A potem... pieniążki ciężko odzyskać! Zdecydowanie odradzam ! A Pani Magdzie P. życzę więcej uczciwości.

ooo
@zdegustowana 05.11.2014 13:15

gdzie miała miejsce siedziba firmy

zrobiona w bambuko

ta praca to nie praca. jedno wielkie oszustwo. wlascicielka by chciala zeby wszystko dla niej robic za darmo. Zenada. Ludzie uciekajcie jak najdalej od ofert pracy dla tej firmy. umowa podpisana ,pieniadze nigdy nie wyplacone.

poirytowana

Zacznę od tego, że atmosfera w tej firmie jest nie do zniesienia i wcale się teraz nie dziwię, że wszyscy odchodzą... Natłok zadań jest ogromny, raport goni raport, tabelki, aplikacje w takiej ilości, że wkońcu nie starcza czasu na pracę.... Wszystko jest pilne i na już, zadania przekazywane bez konkretów, wszystkiego trzeba się domyślać... Totalne wykorzystanie pracownika do cna, wymuszanie stosunku pracy bez umowy o pracę, często wymuszanie pracy po 10-12 godzin. A żeby tego wszystkiego było mało, nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie za ostatni miesiąc, mimo że w pracy byłam i pracę wykonywałam..... Szantaże mailowe, wymuszanie wykonania kolejnych prac aby rozliczyć niezapłacone.... Totalny koszmar......

Zostaw opinię o Meadow Group - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meadow Group