HYDROMAN-ROMEK CZARZBON

Władysławowo

Opinie o HYDROMAN-ROMEK CZARZBON

A ja pozdrawiam tych, którzy w trakcie pracy jeździli z helu do jastarni zielonym busem wiadomo po co. Jeśli myslisz, że ktos jest przydupasem, to najpierw dowiedz się kto, a potem pisz takie głupoty!

MADRY PO SZKODZIE

(usunięte przez administratora) DALEJ SZUKA JELENI W URZEDZIE PRACY W PUCKU, POWINNI MU TEGO JUZ ZABRONIC, LUDZIE TO JEST BANKRUT I OSZUST ORAZ NIEWYPŁACALNY ŚCIEMNIACZ POZDRAWIAM UJE -(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o HYDROMAN-ROMEK CZARZBON - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDROMAN-ROMEK CZARZBON