Firma Nowe Światy sp .z o.o.

Opole

Opinie o Firma Nowe Światy sp .z o.o.

Lech

Spółka uruchomiła wariacki portal 'dobrzy politycy'. Użytkownicy tego portalu walczą o podniesienie swojego miejsca na liście rankingowej stworzonej, przez pomysłodawców strony. Ta walka nie odbywa się na normalnych zasadach. Używają programowych sposobów. To by było do przełknięcia. Taka zabawa. Ale pan (usunięte przez moderatora) stosuje niedozwolone praktyki ograniczając wybranym przez siebie użytkownikom legalne głosowanie do 1 osoby z listy na stronie. Nieładnie proszę pana. Niezgodne z pańskim regulaminem, który ja zaakceptowałem. Obaj wiemy o co chodzi. Polacy to nie stado owiec. Proponuję z tym skończyć. Pan czuje, że przy takich praktykach pański biznes jest zagrożony. Lepiej skorygować. Z należnym szacunkiem po_lonik

Zostaw opinię o Firma Nowe Światy sp .z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Nowe Światy sp .z o.o.