PPH "Magro"

Olsztyn

PPH "Magro"

Opinie o PPH "Magro"

Zbigniew

Pracujesz aktualnie dla firmy PPH Magro w Olsztynie, a może byłeś związany z tym pracodawcą w niedalekiej przeszłości? Proszę opisz dla nas obecne postępy tej firmy, informacje dotyczące czasu przerw dla pracowników i kwestii poziomu wynagrodzeń oraz benefitów, będą w tym wątku bardzo pomocne dla innych. Zachęcam was do umieszczenia tu nowych komentarzy!

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja PPH "Magro" na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Olsztyn i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

edkops

No ogólnie @paweł mało informacji jest na temat tej firmy, ale dobrze traktują swoich pracowników, z tego też właśnie powodu nikt na nich nie narzeka, nikt się nie zwalnia, a są nawet zatrudniani na umowę o pracę

Ala
@edkops 17.05.2016 17:48

Co chwila inna obsluga bo ktos sie zwalnia przez szefostwo

smutnakiblowa

ciężko sobie wyobrazić a tak jest, dopiero od lipca jedna przerwa jest płatna, ale jak się chodzi na dwie przerwy to jest to źle widziane przez szefostwo. A do toalety można chodzić, gdy nie ma klientów.

Zostaw opinię o PPH "Magro" - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH "Magro"