Radka Polska Sp. z o.o. 54-055 Wrocław ul. Skałeczna 4

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Radka Polska Sp. z o.o. 54-055 Wrocław ul. Skałeczna 4
0 0 6 1

Opinie o Radka Polska Sp. z o.o. 54-055 Wrocław ul. Skałeczna 4

JokoOno

Zarobki nie adekwatne do przynoszonych zysków / nakładów własnej pracy, nie dbanie o bezpieczeństwo pracowników ( nie ubezpieczanie / zarejstrowanie samochodów na czas), mierna atmosfera pracy ( mobing), zarządzanie przez zastraszanie. Niestety są to coraz powszechniejsze trendy na rynku pracy.

admin

Zgadzasz się w opiniami o firmie Radka Polska Sp. z o.o. 54-055 Wrocław ul. Skałeczna 4? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Radka Polska Sp. z o.o. 54-055 Wrocław ul. Skałeczna 4 - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radka Polska Sp. z o.o. 54-055 Wrocław ul. Skałeczna 4