anonim Nowy wpis

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko porgramisty. Ogólnie powiem, że rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze. Ponieważ aspirowałem na stanowisko, gdzie potrzebne są inne umiejętności niż te, którymi dysponuje obecnie nie przekonałem do swojej osoby rekrutujących. Co mogę powiedzieć o samej rozmowie. Miła, sympatyczna rozmowa, troche za długa bo już chciałem uciekać w pewnym momencie :), Zartuję. Facet - szef zespołu IT zadawał wydaje się proste pytania, dla osoby przynajmniej rocznym doświadczeniu z technologią .Net. Jak nic nie robiłeś w C# i ASP nie idź tam i nie trać swojego i czyjegoś czasu. Mnie zaskoczyły pytania dotyczące baz danych. Trochę noszalancko podszedłem do schematu blokowego, który kazano mi narysować. Mogłem wypaść lepiej. Wydaje mi się, że odpowiadałem średnio i do tego zażyczyłem sobie za dużą kwotę i pewnie te warunki zadecydowały o tym, że Tech data się do mnie nie odezwała. I to jest główny minus tej firmy. Nie poinformowali mnie o rezultacie końcowym, a wydaje się ,że powinni. Ok. Przykładowe pyania: 1) Schemat blokowy maszyny do wydawania napojów 2) Cykl życia strony w .ASP 3) Klasa abstrakcyjna a interfejs 4) typy proste a referencyjne (przechowywane na stosie, referencja do odpowiedniego miejsca w pamięci) 5) Pytanie o triggery - wtedy jeszcze nie wiedziałem, ze chodzi o te Ajax-owe 6) jakieś pytanie odnośnie bazy - dokłądnie nie wiem, ale coś w stylu Czy można z kodu zmieniać bazę banych? (chyba tego nie do końca zrozumiałem) - odpowiedź nie, bo są jakieś tam blokady. 7) Rozmowa o jakiś pierdołach po angielsku (jeżeli nie mówisz swobodnie możesz mieć problem) 8) Ogólnie pytania o twoje doświadczenia Było jeszcze kilka pytań, ale nic mi nie przychodzi obecnie do głowy. Ogólnie: 1,5 h, które tam byłem to raczej pozytywne przeżycia. oceniam na bdb (byłby celujący gdyby nie ten minus)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
BIN LADEN

panowie oznacza ze to teraz my zadzimy .... to ktorego teraz jedziemy? widzieliscie jak sie trzesa, wszyscy to czytaja :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o TechData - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

TechData