P.H.U. ROY Józef Przybyła

Pszczyna

Opinie o P.H.U. ROY Józef Przybyła

Mateusz

Nie polecam tego pracodawcy. Opryskliwy, wprowadza nerwową atmosferę, nigdy pracownika nie pochwali, za to chętnie zmiesza z błotem. Niektóre obowiązki pracownika wynikają z zasady "trzeba było się domyślić", a jak się człowiek nie domyślił, to miał pewną awanturę. Wymagania wysokie, ale pracownik o wypłatę musi się dopominać nierzadko przez kilka dni. Zwykle jest obiecywana na "dziś", ale pracownik jest zwodzony, aż do momentu, kiedy utarg w jednej z restauracji będzie na tyle wysoki, że będzie można wypłacić plebsowi. Niestety, każdemu odradzam pracę - szkoda nerwów. Kiedyś było tu więcej opinii, ale poznikaly. Szkoda.

qwerty

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w zadnym z miejsc nalezacym do phu roy.

dd

dobre mistrzu :D

Kucharzyk

Generalnie dobrze mi sie tam pracowalo bo lubie prace na kuchni, mimo za duzej ilosci godzin spedzonych w restauracji i wyczerpania fizycznego... atmosfera w pracy calkiem calkiem ale za to o panu jozefie nie moge dobrego slowa powiedziec, przykre jak traktuje ludzi ktorzy sie staraja. Zero zrozumienia, wdziecznosci za prace po ok 15h 5 razy w tygodniu, w kazda niedziele i swieta. Robimy wszystko aby klient byl zadowolony, mam nadzieje ze czasami sie udaje ale nadzieje ze szef bedzie zadowolony juz dawno stracilem. Uklony dla szefa kuchni, nie wiem za jakie grzechy tam juz tak dlugo pracuje tak dobry kucharz.

wwu

Ludzie,nie zatrudniajcie sie u tego goscia.Ledwo zaczniesz prace,jeszcze nic nie potrafisz,a on juz wymaga niewiadomo czego(usunięte przez administratora)Zero wyrozumialosci i lojalnosci wobec pracownikow dlatego sa ciagle roszady.Nie polecam

angie

Tam zawsze i wszyscy są"nowi" :D

Klakier314

Ja ròwnież pracowałam u tego pracodawcy ale 2 lata temu. Wypłatę dostawałam na czas, ewentualnie 2-3 dni opòźnienia. Atmosfera nerwowa to fakt, ale sama praca przyjemna.

lala

To po co tam dalej pracujesz skoro jest tak tragicznie? Pewnie jesteś takim geniuszem, że masz tysiąc lepszych ofert, więc bierz nogi za pas, a nie wylewaj tu swoich żali!!!

Józef Przybyła

Niech się zgłoszą wszyscy Ci kelnerzy, którzy nie dostali wynagrodzenia. A w szczególności Ci, którzy zostali zwolnieni dyscyplinarnie za kradzieże i picie w pracy. Właściciel Restauracji Frykówka

bylypracownik

Spóźnianie wypłat od tygodnia do 2 miesięcy.Najczęściej w 2-3 ratach (często trzeba się prosić) Świecenie oczami przed dostawcami oraz klientami (że np nie ma pieniędzy na towar) Szef wymaga profesjonalizmu,wszystko ma być zrobione perfekcyjnie i tak jak tego wymaga,a sam nie potrafi docenić pracownika i dać mu to co do niego należy - czyli terminową wypłatę.Częste rotacje pracowników właśnie przez opóźnione wypłaty oraz nerwową atmosferę wprowadzaną przez szefa.Umowy o pracę są ściemniane - pracujesz na etat lub 1/2,a naprawdę siedzisz w pracy po 200h.

b5

dramat!

Zostaw opinię o P.H.U. ROY Józef Przybyła - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. ROY Józef Przybyła