ISS FACILITI SERVICES

Opinie o ISS FACILITI SERVICES

iss białystok..praca na kuchni szpitalnej,wszystko jest pomieszane tzn.starzy wyjadacze i nie tylko podkladaja sobie klody pod nogi i przeszkadza nawzajem zamiast pomagac,uchole,heh nikomu nie ufac bo-duuzo lizusow i konfitor co lubia to..co miesiac ogloszenia w necie ze szukaja nowych osob:),starzy pracownicy strasznie kreca by nowi stolka nie zabrali oczywiscie juz od pseudokierownikow co doniosaa byle co aby wlos z glowy nie spadl dla ziomali..heh praca na miesiac jak nie masz wyboru lub krucej..:)

Firma jest do ... zero podwyżek, zero premii,zero szacunku dla pracownika ,obiecanki - cacanki a Ty człowieku (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o ISS FACILITI SERVICES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISS FACILITI SERVICES