Fleksi Norge

Sandnes

Opinie o Fleksi Norge

Nie-Fleksi.

Ta firma to jakiś żart. Robią tam teraz same chłopy, Polacy nie znający języka bo pewnie ciągną druta szefowi i daj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A Nerjus który tez wali się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to stara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwka, pedał z zastana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Unikać tej szmaty z daleka. Kiedy były tak kobity i było dużo lepiej ale teraz z banda tych pedalow co codziennie musza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] muc po tym jak ich flesz rucha impo ciągnięciu kurasa dzień w dzien to z tej firmy nic nie zostało. Tak o trąbie Nerjus i o tobie ty pedalska [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tomaszu, cymbale bez języka. Z angielskiego to snasz tylko coca cola i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] you. I jak ty się tam dostałeś? Robiłeś lachę z połykiem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Najgorszy bemanning w calym stavanger,nic z nimi nie zalatwisz ,najnizsze place i beznadziejne kontrakty na kilka dni.Ogolnie robia co chca z pracownikami nie polecam

Polandia

Hehe firma dno,cos chca od ciebie jest pieknie,ale to dziala tylko w jedna strone,problem z dodzwonieniem sie ,ucinaja wszystko co moga,atmosfera w biurze masakra,smieszne oppdragi po tydz .ogolnie nie polecam szkoda czasu na nich .skala od 1do 10 2-

romio

Fleksi to spoko ze nieporozumienie,kontrakty na tydzien lub troszke dluzej,ogolnie dno,szkoda zawracac sobie nimi glowe

marcin.k

fleksi bemanning hmm ta firma to jakieś nieporozumienie dają kontrakty po tydzień czasu a jak im cos nieprzypasuje to dowidzenia ,wiecznie sie dodzwonić niemożna do nich najlepiej nic niechciec .

Fleksi nie placi wszystkiego co powinno sie dostac. Okraja wszystkie dodatki. Ogolnie mila firma, ale trzeba ich pilnowac. Lepiej nic nie chciec od nich i bedzie spokoj.

hmmm maiłem z nimi stycznośc w skali od 1-10 7

Zostaw opinię o Fleksi Norge - Sandnes

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fleksi Norge