Picanto

Dawidy Bankowe

Opinie o Picanto

Nie polecam pracy w Picanto. Pracodawca jest człowiekiem nie uczciwym, nie wypłaca pracownikom pensji , płaci według uznania a nie ustalonej stawki. Oszukuje pracowników odnośnie urlopu ( nie wypłaca pieniędzy zgodnie z prawem tylko jak uważa), oferuje umowę na 1/2 etatu przy pracy w pełnym wymiarze godzin. Koszt paliwa ( przy kupowaniu produktów ) rozkłada na kucharzy. Znęca się psychicznie nad ludźmi słabymi psychicznie oraz za ich poglądy religijne i polityczne.

Zostaw opinię o Picanto - Dawidy Bankowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Picanto