Wojciech Pawlak

Nowy Tomyśl

Opinie o Wojciech Pawlak

Wojciech Pawlak

Taka niby wielka firma ochroniarska i to z renomą/tylko kogo?/Nawet sam prezes Żyłkowski nie potrafi lub brak mu jakiejkolwiek ambicji i powagi żeby nie odpowiedzieć na pismo z dnia 8.09.2011r.Nie mam prawa nikogo pouczać jakie terminy prawnie obowiązują,chyba,że ktoś się czegoś obawia m.innymi nie dotrzymywania danego komuś słowa.To chyba tacy ludzie nie powinni zajmować tak poważnych stanowisk.Jednak liczę i oczekuję pisemnej odpowiedzi.Wojciech Pawlak

Zostaw opinię o Wojciech Pawlak - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojciech Pawlak