Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.

Marek Jelak

Przez wiele lat pracowałem w tej firmie i muszę przyznać , że jest bardzo solidną i naprawde dbającą o pracowników jak również o klientów. Kadra kierownicza bardzo sumiennie podchodzi do swoich obowiązków i daje poczucie bezpieczeństwa . Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z podobnie zorganizowaną firmą . bardzo polecam zarówno współpracę jak i pracę w tej firmie. GLOKOR to zorganizowana i patrząca w przyszłość firma. Współpraca 10/10. Bardzo polecam. Marek jelak

Zostaw opinię o Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Badawczo-Rozwojowe GLOKOR Sp. z o.o.