GOLD EXPERT

Kalisz

Opinie o GOLD EXPERT

Xx

Pracowałem - szef - niemiły człowiek, nieuprzejmy dla pracownikow wręcz chamski, tylko szefowa spoko- kompetentna i miła osoba , dbała o praccownikow . Prace wspominam Ok- dziewczyna ktora ze mna pracowała tez była spoko- szefowa ogarniała wszystko bo szefa nie szło o nic sie do prosić wiecznie niezadowolony .

Mmm

Ja też @hope sporo słyszałem o firmie i powiem Ci co mi się wydaje, a mianowicie to, że można zaufać im oraz oddać się w ich ręce. Dla mnie to jeden z liderów

aga

Pracowałam w tej firmie.Atmosfera bardzo sympatyczna-szefostwo bardzo ok. Duży nacisk na sprzedaż .Wynagrodzenie jak na kaliskie warunki- fajne.elastyczny czas pracy.

Intercor-Bis

PATRYCJA I MARCIN GRACZYK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WSPÓŁPRACY.

Zostaw opinię o GOLD EXPERT - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOLD EXPERT