lehmann montagebau

Bremen

Opinie o lehmann montagebau

Witam wszystkich chetnych do pracy w LEHMANN MONTAGEBAU. Bede szczery do bolu OGOLNA SCIEMA !!!!!!! SZKODA CZASU NA TA FIRME!!! 3 DNI SZKOLENIA ZA DARMO..... KOLEJNE 3 TYGODNIE SZKOLENIA ZA DARMO.....NIBY KASA PO 12 MIESIACACH PRACY, ALE NIE WIESZ CZY CIEBIE NIE [usunięte przez moderatora] PO 2 MIESIACACH, I WTEDY KASA PRZEPADA!!! WLASCICIEJ FIRMY CHOLERYK SAM ADAM CZYLI KIEROWNIK MOWIL TE SLOWA.... Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA WIEM, JEZELI JEDZIESZ NA KONTRAKT TO MASZ KASE OD ZARAZ, A W TEJ FIRMIE MASZ 20 EURO DIETY DZIENNIE.A RODZINA W POLSCE MA TYNK [usunięte przez moderatora] PRACA NIE ZGODNA Z PRAWEM NIEMIECKIM!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o lehmann montagebau - Bremen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lehmann montagebau