zespół placówek opiekunczo-wychowawczych

Zpow

Opinie o zespół placówek opiekunczo-wychowawczych

maksio

to chyba od lat tak jest i nie spodziewam się, by sytuacja uległa większej poprawie @Murek. Ciekawe tylko czy taki zespół szuka ludzi po znajomych, czy za pośrednictwem typowych forów z ogłoszeniami o pracę. Wydaje mi się, że powinni bazować na samych wykwalifikowanych pracownikach.

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o zespół placówek opiekunczo-wychowawczych - Zpow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zespół placówek opiekunczo-wychowawczych