Ginger Line

Biała Podlaska

Opinie o Ginger Line

kimk

buldodzi, a co cię do nich składnia ? JA słyszałem, żę wcale nie dają zbyt dobrych warunków finansowych a do tego bardzo długo myślą czy pracownikowi dać umowę o pracę czy nie. Takie warunki raczje nie są stabilne i nie stwarzają pozorów na zmainę...

jupik

rzeczywiście szczerze mówiąc nie słyszałem również o tym żeby w ostatnim czasie Ginger Line w ogóle funkcjonowało. Ale może to ja mam w tej chwili przestarzałe informacje. Może ktoś z użytkowników forum ma więcej informacji na temat tego czy właściwie można spodziewać się ewentualnych zatrudnień tutaj ?

dj
@jupik 31.12.2014 16:35

nie wiem jak działają oni w Polsce , bo z tego co widziałem to swoją siedzibę mają w województwie lubelskim, ale jeśli mówimy o tym samym Ginger Line z Polskim oddziałem po prostu, to w Anglii jest to miejsce gdzie można całkiem fajnie zjeść, ale szkopuł w tym , że trzeba mieć się na baczności bo cały czas zmieniają swoją lokalizację....

prada
@dj 04.03.2015 18:02

no i właśnie te zmiany lokalizacji to jest to co wyróżnia te markę. Ginger Line to co raz bardziej popularne miejsce w którym można dobrze zjeść na wyspach. Szkopuł i cała frajda zarazem w tym żeby to miejsce w odpowiednim momencie i odpowiednim miejscu odnaleźć. To jest cała frajda i to co ich wyróżnia

worker

Rozmawialem z wlascicielem sklepu pietro nizej na narutowicza to mowil ze za wynajem nie zaplacil, z francuskiej tez uciekl bez placenia. [usunięte przez moderatora]

ehe

A to w ogóle jeszcze istnieje bo jakoś nie widziałem na narutowicza szyldu, który do niedawna tam widniał...

Pracuś jak Ich Mało xD

Zgadzam się Można się spotkać i pospisywać kto co ma na Niego :D haha :D

Menago Damian

Pracuś jak ich mało xD zgadzam się z tobą sami odeszliśmy menago nawet proponował mi i nie tylko mi większe pieniądze żebym tylko został i [usunięte przez moderatora] po domach żeby on mógł zabłysnąć przed swoimi zwierzchnikami szkoda mi tylko Justy ona jest super może byśmy się tak spotkali wszyscy których niby on zwolnił i mu wygarneli jaki z niego menago mam parę chaczyków na niego i wykorzystam.

Pracownik ..

Ja Czekam do nowego roku jezeli nie wypłaci mi kasy ide do inspekcji pracy powiem co i jak i jak kazdego zatrudniał i jak wypłacał kase wtedy[usunięte przez moderatora] bedzie miał gorąco..Pozdr pracownik inny :D

były pracownik inny

Pójdzcie do inspekcii pracy i powiedzcie jaka sprawa ja już złożyłem doniesienie i do zusu niech się spodziewa nalotu.haha

były pracownik Damiana i tej je**** firmy

LeminG masz zupełną racje. ja nie pracuje juz dobry miesiac a kase która mi wisi dalej nie oddaje i wymiguje sie tym ze w warszawie jest. kiedys ktos mu zeby po przestawia ze te pieniądze które nie oddaje a na[usunięte przez moderatora] w warszawie wydaje. [usunięte przez moderatora] to szef ! wstyd!

Alfi

Ja wam dam dobrą radę kopnijcie go [usunięte przez moderatora] i niech sam [ usuniete przez admina] !!!!! szkoda tylko Justy super dziewczyna.

Robol

Widzicie [usunięte przez moderatora] zaraz święta juz po 15 a kasy dalej nie ma bo menagier ma wszystko w[usunięte przez moderatora] i nie płaci za to co powinien i wes u takiego pajaca pracuj.. Zal tego ginger

fafa rafa

ginger line jest kozacką firmą ;D [usunięte przez moderatora] za marne pieniądze, menago to[usunięte przez moderatora] uważajcie [usunięte przez moderatora] Czystkich pachołow i przycina na wypłatach. Polecam !! ;D

pracus

całe te ginger LINE to jedna wielka sciema. ludzie pracowac za 20 zł za umowe to ścieszne i jeszcze ciekawe czy ta umowa wejdzie wogóle w życie. Wogole jest[usunięte przez moderatora] z wypłatami. Za tak niskie pieniądze to żebrak w miesiąc tyle samo nazbiera co ty pracując od 8 rano do 8 wieczorem i robic beznadziejne dzwonki

dario

bardzo fajna firma. chciałem pracować lecz niestety nie przyjęto mnie... żałuje... ale cóż może przy nastepnej rekrutacji hehe

dkilfu

to zwykla praca polegajaca na akwizycji,chodzisz od domu do domu i oszukujesz ludzi. nie polecam

ooo

Francuska 27

X

czy ktoś mi może powiedzieć gdzie ta firma się znajduje i czym się zajmuje?

Zostaw opinię o Ginger Line - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ginger Line