Tempo

Widziszewo

Tempo

Opinie o Tempo

hblndkjm;

hej! Tempo Finanse Sp. z o.o. poszukuje aktualnie kierownika doradców do kliku lokalizacji. Chcę aplikować. Powiedzcie prosze jaka jest atmosfera pracy (interesuje mnie Poznań)

byly

Ale ktos tu kity wali. SA TO KAMIENIOLOMY! Szefostwo nierozgarniete, nastawione na chec zysku za kazda cene! Charowka po 12h i wiecej. Akodeks pracy? Oni nie wiedza co to jest!! Ogolnie nie poloecam pracowac u knura!!!

Zostaw opinię o Tempo - Widziszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tempo