Szpital MSWiA z W-MCO w Olsztynie

Olsztyn

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 25 ocen.

Opinie o Szpital MSWiA z W-MCO w Olsztynie

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital MSWiA z W-MCO w Olsztynie

Pracująca tu do niedawna

Stanowisko: Sekretarka Medyczna w tym szpitalu- stanowczo nie polecam!!! Ogłoszenie rekrutacyjne na dany oddział, złożone dokumenty, rozmowa kwalifikacyjna...i tu już się nie zgadza...dotyczy pracy na innym oddziale, uprzedzaja ze praca za najniższą krajową. ..ale podpisując umowę o pracę kwota jest niższa niż najniższa krajowa...jAK to możliwe? A jednak mają takie możliwości nie dajcie się na to nabrać jest naprawdę dużo pracy a place nawet nie minimalna nie wiem jaki przepis wykorzystują ale moim zdaniem traci tylko człowiek który daje się nabrać bo i nie zarobi a się na robi i składki emerytalno-rentowe są dużo mniejsze wiec nie ma szans na wypracowanie godnej emerytury...zresztą pracując w tym szpitalu i patrząc na cierpienie ludzi ciężko wyobrazić sobie swoją pogodną starość. Atmosfera pracy ogólnie jest zła, i trzeba mieć dużo szczęścia żeby trafić na ludzi z którymi dobrze się pracuje...ogólnie dużo do zrobienia żeby usprawnić pracę w tym miejscu..chaos i bałagan o nalecialosciach mobbingowych u niektórych osób nie wspomnę.

Mieszkaniec Olsztyna.

Pewnej niedzieli byłem w Olsztyńskim szpitalu M.S W I A po Olsztyńsku Poliklinika. Byłem w szoku jak miałem potrzebę z korzystania WC , WC na parterze zamknięte . Po skorzystaniu WC w innym miejscu budynku , udałem się do ochrony szpitala . Pukałem przeszło 5 może 10 minut otworzył mi zaspany pracownik ochrony , nazwiska nie znam , ponieważ nie miał na uniformie . Była to godzina około 12 rano. Zapytałem co jest przyczyną ze WC jest zamknięte , pracownik odpowiedział Panie tu przychodzą bezdomni i mamy polecenie Dyrekcji zamykać . To ja się pytam czy bezdomny nie człowiek. Nie ma prawa z korzystać WC. A po co Pan tu jest , żeby spać i za darmo brać pieniądze . Proszę nie spać otworzyć WC i nie spać a chodzić . Odpowiedz pracownika ochrony; Panie jak byś Pan musiał pracować po 16 czy 24 godziny na dobę to byś Pan też spał. Szanowna Pani Dyrektor szpitala , to po co ta firma ochrony . Lepiej zatrudnić pracownika od otwierania i zamykania , jak płacić za spanie. A nie zamykać WC ponieważ pracownik ochrony musi się wyspać. A tak na marginesie. TV , kozetka , okna zasłonięte Firanką jak w domu i jak tu nie spać!

Pacjent szpitala Poliklinika .

Ja do Szpitala nic nie mam. Tylko do Pani Dyrektor ! Teraz się pytam Pani Dyrektor po co dla szpitala ochrona . Żeby od godziny 22:00 do 5:00 pracownicy ochrony spali ! To jest Patologią płacić dla Firmy ochrony mienia i osób za spanie ich Niepełnosprawnych Pracowników. Tym Niepełnosprawnym strażnikom z Orzeczeniem o niepełnosprawności 02-P ( Choroby Psychiatryczne ) wydaje się ze mogą sobie spać , a Poliklinika to znaczy podatnicy będą im płacić. Proszę zauważyć godzina 23:00 w Portierni ciemno , gra telewizor , pracownik ochrony chrapie na kanapie , lampa oświetleniowa szyldu przy bramie wyłączona , ponieważ świeci w oczy jak strażnik śpi , oślepia Strażnika przez sen. Nie ważne ze nie widać napisu czy to Poliklinika czy Szpital Psychiatryczny. Oczywiście firana na oknie i drzwiach od bramy , szyby przydymione żeby nikt nie zapukał i obudził strażnika , żeby zapytać gdzie jest izba przyjęć czy itp. Rzekomo mają być co 2,5 obchody Szpitala ale po co lepiej spać. Żadnej kontroli pracowników strażników niepełnosprawnych z orzeczeniem 02-P przez EFEKT- Warmia czy Pentagram nie ma Dyrektor i Kierownik Ochrony też śpi ! Po 16 czy 24 godzinach służby strażnik niepełnosprawny ma 72 godziny lub 96 godzin odpoczynku . I następna służba godzina 21;15 zamknięcie bram , 23: 15 włączenie telewizji i spanie. Czy to nie chore ! Czterech ludzi za spanie bierze pieniądze ! Patologia. Ale to jest dlatego , ponieważ jest rutyną ze te same Firmy ochroniarskie wygrywają przetargi . Uważam ze 1 rok i następna Firma ochrony. Nie sugerowanie się ze Firma sprawdzona. Pani Dyrektor proszę zainteresować się tą Patologią. Ponieważ Pacjent nie będzie błądził po szpitalu ponieważ strażnik śpi ! Dziękuje.

Technik BHP.
@Pacjent szpitala Poliklinika . 29.10.2017 06:58

Jak to możliwe żeby nie było kontroli ze strony pracodawcy . Przecież orzeczenie Umiarkowane 02-P nie pozwala na pracę w godzinach nocnych jednej niepełnosprawnej osobie . Po drugie. Art 16 ustawy o rehabilitacji mówi że na wniosek pracownika , Lekarz Medycyny Pracy może zezwolić na pracę niepełnosprawnemu pracownikowi w godzinach nocnych . Ale nie ma mowy ze Lekarz Medycyny Pracy żeby taki niepełnosprawny pracownik ochrony mienia i osób pracował po 16 czy 24 godziny na dobę. K.P. mówi 8 godzin na dobę 40 godzin tygodniowo. Uważam ze Lekarz Medycyny Pracy nie wydał by zaświadczenie żeby pracodawca napisał ze pracownik niepełnosprawny będzie pracował niepełnosprawny pracownik pracował po 16 albo 24 godziny na dobę.

Byla salowa

Pracowalam w poliklinice i bylo dobrze personel medyczny tez w porzadku. Tylko teraz ta firma naprzod niepotrzebna.

admin

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Szpital MSWiA z W-MCO w Olsztynie mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Szpital MSWiA z W-MCO w Olsztynie - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital MSWiA z W-MCO w Olsztynie