Andrychowska Fabryka Maszyn S.A.

34-120 andrychów ul. s. batorego 35

Opinie o Andrychowska Fabryka Maszyn S.A.

Darek

Zastanwia mnie to bo mają bardzo długą tradycje powstania i prowadzenia firmy ponad pół wieku, wiec i podjesciedo pracowników powinno być dobre.

inżynier

Wykorzystywanie pracowników do maksimum, mobbing, zwalanie winy za błędy na współpracowników, donoszenie na współpracowników - nie poleciłbym tam pracy nawet najgorszemu wrogowi. Osłony w produkowanych maszynach są wykonywane niedokładnie, a następnie uszczelniane pianką montażową. Nie polecam kupować maszyn produkowanych przez tą firmę.

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Andrychowska Fabryka Maszyn S.A. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Andrychowska Fabryka Maszyn S.A. - 34-120 andrychów ul. s. batorego 35

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrychowska Fabryka Maszyn S.A.