German-Gulf Enterprises Ltd.

Toruń

Opinie o German-Gulf Enterprises Ltd.

Rafael

Zarobki są większe niż w Polsce ale nie są atrakcyjne!!!

xyz

Fima nie oferuje niczego nadzwyczjnego jak na Emiraty. Hindusy podajace się za Niemcow. Ale jakies zasady w niej obowiazuja. Firma zapewnia calkiem niezly start. Firma zarzadza Polak. Pracuje, lub pracowalo w niej kilku Polakow. EMIRATY TO NIE KOLOROWE OBRAZKI Z WAKACJI DUBAJU !!!

tomaj

Firma jest z Sharjah i powinna nazywac sie Indian Gulf Ltd.

Borek
@tomaj 02.08.2014 17:34
Firma jest z Sharjah i powinna nazywac sie Indian Gulf Ltd.

Firma zaprasza na rozmowę i kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, przy czym pozostałych nie informują o procesie rekrutacji.

Zostaw opinię o German-Gulf Enterprises Ltd. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie German-Gulf Enterprises Ltd.