Euronorm

Jeziorki

Opinie o Euronorm

mania
użytkownik zarejestrowany

ja to bym się najpierw chciała dowiedziec czy oni jeszcze istnieją i czy w ogóle działają... w sumie jedyną informację jaką można z trudem odgrzebać to to że ich specjalizacja to DREWNO I PCV, macie jakieś większe info?

jolmaa

napisze krotko porzednie opinie zgodne w 100 procentach nie polecam tego zakladu jest wieleinnych miejsc pracy nie znasz dnia ani godziny w którym w eurogownie ci powiedza ale nawen nie powiedza dziekuje tylko tak wyszlo nie nadajesz sie ale ty naprawde sie staralas a tu ......

miglanc

(usunięte przez administratora)Potwierdzam opinię dariawsb może jeszcze drobna uwaga firma wypłaca wynagrodzenie na raty, nieterminowo.

dariawsb
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Euronorm (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nie znająca podstawowych przepisów Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .nie dają mozliwości szkolenia się Atmosfera i ludzie tam pracujący są koleżanki i koledzy ok, zarząd niestety nie. Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższa krajowa Najbardziej podobało mi się w Euronorm: atmosfera współpracowników Najbardziej nie podobało mi się w Euronorm: (usunięte przez administratora) traktowanie pracowników-demotywacja do pracy

Zostaw opinię o Euronorm - Jeziorki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euronorm