Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.?

kink

Z tego co wiem @bobo, to wynagrodzenie jest przelewane na konto, ale to chyba lepiej, ponieważ wiesz dokładnie ile dostajesz pieniędzy i masz to udokumentowane, sama umowa to umowa o pracę

xxx

( usunięte przez administratora )masz zdanie...ale to prawda.

mol

To jeszcze ktoś inny...A uważam że takie prywatne aluzje powinny zostać usunięte przez admina.

xxx

Według mnie to ( usunięte przez administratora ), ale każdy ma swoją teorie.

P&T

Firma międzynarodowa, obecnie zarządzana przez Polaka, niestety. Płace niezbyt wysokie, na produkcji bardzo niskie. Praca na produkcji w 40 stopniowym upale bez klimatyzacji, zresztą w biurach też w większości brak klimatyzacji. Poziom zarządzania niski, układy i układy, główne stanowiska zajmują ludzie z ( usunięte przez administratora )bez kompetencji ale za to po znajomości. Plusy: opieka medyczna i w miarę dobra atmosfera między pracownikami oczywiście. Minus: brak stabilności zatrudnienia (wyrzucają ludzi bez skrupułów), nieprzestrzeganie przepisów p.p. i brak szacunku dla szeregowych pracowników biurowych i produkcyjnych.

Zostaw opinię o Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Separator Kraków Sp. z o.o.