Opinie o Trans-Marlibo Sp. z o.o. w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trans-Marlibo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Trans-Marlibo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Marlibo Sp. z o.o. w Olkusz

Dusia Nowy wpis

Cześć. :) znalazłam ofertę dla Kierowcy transportu międzynarodowego. Ta akurat jest na system 3 / 1. Zastanawiam się czy tylko ten byłby dostępny? Chłopak zazwyczaj jeździł 2 / 1, więc ciekawa jestem czy istnieje jeszcze taka możliwość

Ja Nowy wpis

DNO! Firma, którą reprezentują ludzie bez kompetencji i minimum kultury. Kierowcy nie posiadają podstawowych umiejętności manewrowania pojazdem ciężarowym stwarzając zagrożenie podczas podejmowania/rozładowywania ładunków czemu towarzyszy wszczynanie przez nich awantur, wulgaryzmy i wyzywanie znajdujących się nieopodal innych kierowców. Zastanawiające jest jak to możliwe by tacy kierowcy "zawodowi" posiadali uprawnienia. Dno dna!

Manek Nowy wpis

Jak chcesz pracować nie ma Problemu godziny Ile sił wypłata na czas Moja Żona przepracowała 20 lat a różne sposoby zarządzające wiele miejsc pracy różne stanowiska A jak się dał poniżać to każdy chciał rządzić Kierowników było jedni w miarę możliwości a co nie która osoba jest bardzo służalco zobowiązani kierownicy że swoje źle decyzje zwalają na kogoś kto jest nie winny wymagania dbanie czystość ciągłe sprzątanie a jeden na drugiego zgarniają między zmianami a sami nie mają czasu sprzątać do ostatniej chwili zmiany się pracuje A Kierownictwo Wyższe Dyrektor To konkretny gość 20 lat wypłaty terminowe

Brajan Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w Marlibo jako nowy pracownik

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Trans-Marlibo Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca transportu międzynarodowego?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Gustaw

Niestety w firmie trzeba pracować. Myślę, że zabrakło niektórym chęci do pracy!!

Były kierowca

Jazda na telefon . Nigdy nie wiesz kiedy pojedziesz . Jeden tydzien jeździsz ciągle, potem w przeciagu nastepnych 2 tyg wyjedziesz z 4 razy na jakies krotkie trasy . Zarobki mocno średnie.

Mikołaj
@Były kierowca

Czy do wynagrodzenia przysługują jakieś dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych lub pozapłacowe bonusy takie, jak kursy lub szkolenia? Nie poruszyłeś tej kwestii w swoje wypowiedzi, stąd moje zainteresowanie. I jak wygląda kwestia grafiku wyjazdów - można ustalić wcześniej wszystkie szczegóły wyjazdu, żeby wiedzieć kiedy i jak długo jest się w trasie? Rozwiń proszę swój komentarz o dodatkowe informacje.

Jacek
@Były kierowca

ciekawe gdzie zarobisz w Olkuszu więcej jak tyle ile tutaj na dniówkę, masz ją płaconą za cały dzień nieważne ile godzin.

Młody

Biorą młodych czy tylko z doświadczeniem?

wiola

Praca w marlibo na rozlewni oleju nie jest zła kierowniczka Renata całymi dniami siedzi na internecie i nic nie robi poza zastraszaniem nowo przyjętych pracowników zmusza do pracy w soboty i niedziele!

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie TRANS-MARLIBO Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Marlibo Sp. z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Trans-Marlibo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Marlibo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Marlibo Sp. z o.o.?

Trans-Marlibo Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Pakuska 64
    32-300 Olkusz