Hotel WSOLA

Radom

Opinie o Hotel WSOLA

Seba

Słowa kojarzące się z Hotel WSOLA - solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra (jak ktos chce to ma taka mozliwość) Atmosfera i ludzie tam pracujący są rózni od super osób do osób których lepiej unikac, pani dyrektor super. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Niestety praktyki szkolne sa bezpłatne, ale jest możliwość zarobienia na organizowanych przez hotel imprezach czy to wyjazdowych czy na miejscu polecam - opłaca sie. Najbardziej podobało mi się w Hotel WSOLA: (niezbyt konkretne pytanie) Możliwość poznania organizacji pracy w hotelu i poznaniu nowych ludzi. Najbardziej nie podobało mi się w Hotel WSOLA: (niezbyt konkretne pytanie) czasami brak ogulnej organizacji.

Zostaw opinię o Hotel WSOLA - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel WSOLA