EURO-NET SP. ZO.O.

Opinie o EURO-NET SP. ZO.O.

Słowa kojarzące się z EURO-NET SP. ZO.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako -CI AMBITNI MOGA SZKOLIĆ SIĘ SAMI, NIC WIĘCEJ!.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są - OSOBY PRACUJĄCE W SIEDZIBIE FIRMY UWAŻAJĄ SPRZEDAWCÓW I DORADCÓW KLIENTA ZA "NIŻSZĄ KLASĘ SPOŁECZNA" Od jakiej stawki można negocjowaćpensję?-BRAK MOŻLIWOŚCI NEGOCJACJI PENSJI Najbardziej podobało mi się w EURO-NET SP. ZO.O.: Najbardziej nie podobało mi się w EURO-NET SP. ZO.O.:

Zostaw opinię o EURO-NET SP. ZO.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-NET SP. ZO.O.