Diesel Technika

Garbów

Opinie o Diesel Technika

pokemon

Większość pracowników tam zatrudnionych ledwo ukończyło gimnazjum, wykonują swoją pracę nie wiedząc co tak do końca robią, kadra w większości młoda i na utrzymaniu rodziców. Takimi najłatwiej żądzić :-)

dzoni

Banda złodziei Sprzedają zepsute Pompy pozniej nie uznaja gwarancji nie poolecam

kominiarz
@dzoni 26.08.2015, 10:37

Jaka płaca taka praca!Wyjebane mają na pracownika i traktują jak szmate to się nie dziw kolego.

nasiad

ludzie nie oddawajcie tam pomp do regeneracji ja juz bujam sie z nimi pol roku a pompa nadal nie chodzi porazka stracilem kupe kasy

Zostaw opinię o Diesel Technika - Garbów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diesel Technika