PBPiUH MICON sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

PBPiUH MICON sp. z o.o.
4 2 6 1

Opinie o PBPiUH MICON sp. z o.o.

Administrator

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w PBPiUH MICON sp. z o.o.?

rades

Jako gónik to zastanawiam się czy ciezko sie dostac do nich, jestem po AGH nie mam doswiadczenia ale chce pracować w zawodzie.

Edi.

Witam Nie pracowałem osobiście w tej firmie ale mam znajomego który tam pracuje, z tego co opowiadał jest bardzo zadowolony, miła atmosfera, dobrze się pracuje, co do zarobków to nie wiem, bo nie pytałem...

mba

Witam Może ktoś coś więcej powiedzieć o pracy jako elektronik w Miconie? Pozdrawiam

anonim

jesli ktos liczy na duze zarobki, podniesc swoje kwalifikacje to odradzam zatrudniania sie w tej firmie, firemka dobra dla mlodych ludzi ktorzy nie mają przepracowancyh lat

Zostaw opinię o PBPiUH MICON sp. z o.o. - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBPiUH MICON sp. z o.o.