Opinie o Edpol sp.z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Edpol sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edpol sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edpol sp.z o.o. w Częstochowa

Iwona Nowy wpis

Bardzo nieuprzejma kobieta obsługująca kasę !!! Starsza osoba, między młodymi facetami i może przez to, jej stosunek do klientów kobiet, jest poniżający! Nikt nie chce, aby po przyjściu do sklepu stresować się! Przez sfrustrowana podstarzałą kobietę! Pozdrawiam

Byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Szukaja malp do wykonywania polecen. Szkoda sie wypowiadac nawet ale czekam dnia kiedy zwolni sie caly magazyn albo jakis przedstawiciel handlowy albo kierownik czy dyrektor czy jak sie on tam zwie chociaz on jako jedyny nie zlewa kiedy cos sie chce. Jedyne osoby ktore nie nazekaja to sprzedawcy wiecznie zajeci zreszta. Nie polecam

Maciek Nowy wpis

Czołem. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Częstochowy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Edpol sp.z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Maciek

Iza Nowy wpis
@Maciek

Czołem Maćku. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W temacie posiłków dla pracowników to sugeruję firmę Ams Metal z Siemianowic Śląskich. Pracownicy (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę powodzenia! Iza.

Robert Nowy wpis
@Iza

Witam Pani Izabelo. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Ams Metal, której nazwę Pani wspomniała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Magazynier

Gospodarka magazynowa opiera się na metodzie zbliżonej do 5S. Główne zadania realizowane są przy pomocy skanera, a komisjonowanie odbywa się ręczne. Miła atmosfera – bardzo fajny zespół. Dziennie do przejścia od 10 do 17 km w zależności od zadań do wykonania. Do obsługi około 20km półek i miejsc składowych. Praca również w co drugą sobotę – niestety na ten moment brak możliwości odbioru nadgodzin. Wypłata w terminie. Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko magazyniera. Polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Edpol sp.z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bimbirimbimibim

Na chleb zarobisz. Nie jest źle. Tylko trza się odbić po pandemii.

wiesiek

Firma na końcówce. Sprzedaje filie, a i Cz-wa też będzie oddana do IP. No cóż, biznes w innych dziedzinach dla właścicieli lepszy: patrz: wynajem, budowlanka.(usunięte przez administratora)

Prywatny

Dzisiaj bylem na stacji.Chcialem zatankować samochód.Niestety obsługa spała sobie.Nic nie pomagało burzenie czy też dzwonienie.Juz 3 raz miałem taką sytuację.

Benek
@Prywatny

Człowieku na jakiej stacji?

Raczek
@Prywatny

Z miesiąca na miesiąc niższa wypłata ,na hali 7 stopni (usunięte przez administratora)Pracownicy uciekają jeden za drugim .Rok max półtora i tego nie bedzie ,bo to co się tam dzieje to żenada....

@Raczek

To prawda. Na magazynie w zimę zimno. Poniżej wymaganego kodeksem minimum. Odnośnie wynagrodzeń na magazynie w Czwie to od 2900 do 3400. Ludzie odchodzą. Firma źle zarządzana - przepraszam - "nie zarządzana". Brak inwestycji w firmę, bardziej w budowlankę właścicieli. Swoją drogą to rozumiem, że lepiej pobierać czynsz niż użerać się z setką pracowników. Jak dla mnie to tonący statek. Chyba lepiej zejść ze statku suchą nogą teraz, niż potem wygrzebywać się z prawie zatoniętej łajby.

wesoły człowiek

ci z wiedzą pomysłem i zaangażowaniem już odeszli....czemu.

Jerzy
@wesoły człowiek

Dlaczego tak jest, co jest przyczyną tej sytuacji Twoim zdaniem? Jak długo pracujesz lub pracowałeś w Edpol i co możesz mi powiedzieć na temat benefitów pozapłacowych, można tu na nie liczyć?

Norman

A ja uważam, że dobrze pracując w firmie można być jedynie zadowolonym człowiek

bandziorek

CO TU DUŻO MÓWIĆ A RACZEJ PISAĆ FIRMA POZAL SIE BOZE ZAROBKI SA TYLKO DLA TYCH CO WCHODZA W DUPE.Z CAŁEJ FIRMY JEST TYLKO JEDEN KIEROWNIK OK CAŁA RESZTA TO DEBILE.CO DRUGI PRACOWNIK TO KAPUS JAK BY MU KAZALI SZCZEKAC NA ZAROWKE TO BY SZCZEKAŁ BO DOSTANIE 1 PENSA PODWYZKI.A WŁASCICIELE WYZEJ SRAJA NIZ DUPE MAJA

termos

Na magazynie można zarobić 2700. Na biurze nawet 3000. Sklep ma złe opinie - sprzedawcy kulturą i zaangażowaniem poniżej krytyki. Właściciele nie bardzo zainteresowani rozwojem firmy i to jest najgorsze bo niszczy jakiekolwiek zaangażowanie pracownika. Kariery tu nie zrobisz, ale na chleb zarobisz.

Jerzy
@termos

Czy do zarobków, które podajesz są jeszcze dodawane benefity takie jak pakiet socjalny lub premie? Brak rozwoju faktycznie może być dla ambitnych osób pewną niedogodnością. Gdybyś wyszedł z inicjatywą i zaproponował atrakcyjny kurs, który pozwoliłby na rozwój, byłoby to z korzyścią dla Ciebie i firmy. Co o tym myślisz?

Brednie
@termos

Ta na magazynie 2700 chyba jak masz znajomego kierownika w tej firmie albo znasz osobiście szefa, obecnie na magazynie w jednym z oddziałów proponują uwaga max 1800-2000. i każda sobota pracująca

Termos
@Brednie

Na magazynie w Czwie zarabia się około 2600-2900. Ogólnie najniższe wynagrodzenia to ok. 2300 a najwyższe na stanowiskach szeregowych to 3200.

Pitol

Jak wam nie podoba się praca w Edpolu To do niemca na truskawki Będzie pan/pani zadowolony/a

Justyna

A na magazynie dużo kobiet pracuje?

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje kierowcy/dostawcy części kat. B. Co możecie powiedzieć osobom rozważającym aplikacje? Na jakie warunki zatrudnienia mogą oni liczyć? Jakim pracodawcą jest obecnie Edpol sp.z o.o.?

Thomas
@Zuzanna

Pracowałem w filii w Mysłowicach jako kierowca -dostawca części samochodowych, praca nawet spoko tylko zarobki 80 zeta dniowa i sobota 40 ( każda sobota pracującą ) no i tu się zaczyna problem godzin bo zaczynasz od 7.30 i do bólu a ten ból to ukończenie pracy w granicach godziny 17-18 Tak że nawet dychy nie zarobisz na godzinę .

Etatowy pracownik
@Thomas

Firma Edpol sp j. nie zatrudnia kierowców , korzysta z usług ZEWNĘTRZNEJ firmy transportowej. Pisanie, że się pracowało w firmie Edpol, jest niezgodne z prawdą.

@Etatowy pracownik

Kolego a kierowcy którzy jeździli na miasto ? Z tego co wiem w Częstochowie na tr Częstochowa kierowcy mieli umowy przez Edpol czy pośrednika typu GIWork. Nie mówię o trasach dalszych. Wiec może pracował przez Edpol.

marek
@Zuzanna

Absolutnie odradzam, firma zatrudnia kierowców poprzez firme zewnetrzna. Proponuja bardzo nie godziwe pieniądze, problemy z umowa, brak urlopu chyba ze sobie sam znajdziesz zastępstwo.

Teresa
@marek

Proszę o informacje, jak pracuje się w administracji Edpol. Interesuje mnie oczywiście centrala w Częstochowie. W tym obszarze z zarobkami też jest słabo?

Zuzanna

@Etatowy pracownik, ale w firmie pracują także inne osoby, chyba nie tylko kierowcy? Wyprowadź mnie proszę z błędu, jeśli się mylę. Wygląda na to, że Ty jesteś zatrudniony w Edpol - co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @kotek, czy Ty także jak @Etatowy pracownik jesteś obecnie zatrudniony w Edpolu? Możesz napisać, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie?

@Zuzanna

chcesz social zrób sobie dziecko

martinn

Jeżeli ktoś jest pracowity i wie czego chce, zostaje doceniony ....lepsza zmiana

@martinn

Dość tajemnicza w odbiorze jest Twoja opinia na temat pracy w Edpol. Możesz ją nieco rozwinąć? Wszelkie szczegóły są mile widziane na forum! Piszesz o docenieniu pracownika - w jaki sposób się to przejawia? Czy w firmie jest jakiś socjal dla pracowników?

@Zuzanna

A przejawia się to w postaci adekwatnej premii a co do socjalu to i dodatek świąteczny stał się standardem.

@martinn

Adekwatna premia za rok ciężkiej pracy w postaci dwóch zapachów samochodowych.

@Anna

nie ma premii rocznych a kwartalne czy miesięczne, nie wiem więc skąd te zapachy samochodowe.

@Zuzanna

Dziewczyno gdzie masz teraz social jak kazda firma tnie koszta i robią sie obozy pracy. Chcesz social to idz do państwówki

BABIK

NA magazynie 1700-2300, w biurze 1900 - 2900, na sprzedaży 1800 - 2700, handlowcy na własnej działalności na rękę 3000 - 6000.

kotek
@BABIK

A są tacy na własnej działalności co i ponad 8 koła mają. Ogólnie szału nie ma dla pracy na stanowiskach szeregowych. Powoli ukraińców widać na magazynie.

Zuzanna

Zachęcam do zapoznania się z zakładką PRACA na stronie firmowej firmy Edpol, podaję link - http://www.edpol.pl/ Firma ciągle szuka pracowników, dlatego chciałbym Was spytać, czy coś się zmieniło względem poprzednich opinii na temat pracy tutaj? Niestety, przestaliście się wypowiadać na temat pracodawcy, więc byłoby dobrze, gdyby udało się odświeżyć informacje na jego temat.

Zuzanna

@Thomas dziękuję za odpowiedź. Wspominasz, że pracowałeś w każdą sobotę. A czy tak długie godziny pracy były typowe, czy też związane z okresem większego natężenia pracy? Piszesz też, że pracowałeś w firmie. Rozumiem, że obecnie nie jesteś już jej pracownikiem? Może ktoś z osób aktualnie zatrudnionych w firmie będzie mogła odnieść się do poruszonych w Twojej opinii kwestii. Jak to wygląda obecnie?

kamil

@misiek generalnie praca jak w innych miejscach na takich stanowiskach. Nie jest szczególnie ciężej niż gdziekolwiek indziej, ale ekipa całkiem fajna

Zostaw merytoryczną opinię o Edpol sp.z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Edpol sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edpol sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edpol sp.z o.o.?

Edpol sp.z o.o.
  • Pułaskiego 76/80