Home Partners/ nieruchomości po prostu

Radom

Opinie o Home Partners/ nieruchomości po prostu

toki

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi czy firma dalej normalnie funkcjonuję na rynku i w branży? Bo straszna tu cisza ale jeśli tak to dajcie znać jak zarobki i jak umowa? Czy coś się zmieniło, dzięki wielkie

Alpina

Ja własnie miałam iść na rozmowe, ale po tym, co przeczytałam to mi się odechciało. Do szukanej..[usunięte przez administratora], pozdrawiam Alpina

oszuklana

Witam, chciałam wszystkich przyszłych pracowników tej firmy ostrzec o nie uczciwości pracodawcy. Podpisuje z pracownikiem śmieszne umowy zlecenie, na których pisze najniższą z możliwych kwot, " zapomina" odprowadzić składki. umowa jest tak skonstruowana, że defakto grosza nie zobaczycie w razie gdybyście odeszli, przed rozliczeniem sie z nim...nie odbiera telefonów kiedy dzwoni sie o swoje pieniądze, nie oddzwania...na umowie zawiera bardzo mały zakres obowiązków a po za umową jest umowa ustna i o wiele więcej obowiązków. Traktuje ludzi lekceważąco, kiedy sie z nim rozmawia nigdy nie patrzy na osobę a tylko w komputer bądź w telefon, do pracowników zwraca sie bez osobowo ...

Zostaw opinię o Home Partners/ nieruchomości po prostu - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Partners/ nieruchomości po prostu