Stan Mit Serwis Autoryzowany

Wrocław

Stan Mit Serwis Autoryzowany

Opinie o Stan Mit Serwis Autoryzowany

Czy są na forum pracownicy Stan Mit Serwis Autoryzowany? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

benek

nie wydaje ni się abyś myślał o firmie Stan Mit Serwis pisząc opinie @Tomasz

Tomasz

ten pseudo serwis to porażka brak dotrzymania terminów, brak samochody zastępczego pomimo przedłużającej się naprawy zobaczcie ze tam gdzie mają pozytywne opinie jest tak jakby przy tym manipulowali kilka opinii pozytywnych w 4 dni pod rząd a potem miesiące bez opinii. Klienci są zadowoleni falami i wtedy piszą opinie czy sami serwis sam je pisze?

niezadowolony

zgadzam sie

gres

Radze omijac te firme szerokim lukiem, fatalne podejscie do klienta.

lolo

Zdecydowanie nie polecam!!!

Zostaw opinię o Stan Mit Serwis Autoryzowany - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan Mit Serwis Autoryzowany