kurier sp. zoo

Zabrze

Opinie o kurier sp. zoo

Waldek

ja jestem zadowolony, stawka moze nie najwyższa, ale zapłata na czas miła i profesjonalna obsługa. pozdrawiam ekipę

scania

Uwaga, [usunięte przez moderatora] obiecują stawki na poziomie 2,80zł/km i kilometry około 9000 a stawka mi wyszła 2,20 i to ładowne bo pusto/pełno 1,98 i 5800km na dodatek po cztery miejsca zrzutki a pieniądze mi wypłacili dopiero po wezwaniu przedsądowym, notabene po trzech miesiącach. Porażka nikomu nie polecam tej spedycji. Wszyscy przewoźnicy z tamtąd uciekają.

Zostaw opinię o kurier sp. zoo - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kurier sp. zoo