Jarecki sp.zo.o

Mordarka

Opinie o Jarecki sp.zo.o

odik

Jarecki to znana firma, zajmuja się produkcją dużych kontenerów metalowych na odpady komunalne, złom, gruz, które przeznaczone są do systemu hakowego oraz bramowego. anonim, jak nie było argumentów, to pewnie były wpisy konkurencji.

III

Dział handlowy to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] porażka a sam [usunięte przez moderatora] to brudas zarosnięty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma nie współpracujcie to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> A gówna lepiej nie ruszać bo będzie jeszcze gorzej waliś chociaz one i tak walą.

jest

Nie dziwię się że już piszą firma dno. A dział handlowy to jest dopiero dno.

wiem

FIRMA DNO .

Zostaw opinię o Jarecki sp.zo.o - Mordarka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarecki sp.zo.o