Eco-Bus

Opinie o Eco-Bus

Pasażerka

Jestem wysoce nie zadowolona z przejazdu. Jechalo 7 letnie dziecko bez żadnego opiekuna. Niestety mialam wątpliwa przyjemność siedzieć koło dziecka non stop krzyczalo, spiewalo itp. Klasyfikuje ten przejaz za horror.. za te pieniądze to po prostu żenada.

Bądź pierwszą osobą, która doda tutaj komentarz o Eco-Bus. Twój komentarz na temat tego pracodawcy może mieć wpływ na kariery i losy zawodowe wielu osób.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Eco-Bus - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-Bus