TUnŻ COMPENSA SA

Tarnów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

TUnŻ COMPENSA SA
4 2 6 1

Opinie o TUnŻ COMPENSA SA

Administrator

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w TUnŻ COMPENSA SA?

żaba

czy oni dalej należą do TUnŻ COMPENSA SA? wiecie może?

Mika

Od lipca mam rozpocząć pracę w compensie, pisze "mam" ponieważ tak do końca nie jestem jeszcze zdecydowana. Nikt z moich znajomych nie pracuje w tej firmie i nie mogę zapytać o warunki i atmosferę w pracy.

Lucyna

Pracuję już dwa lata. Menadżer nieraz się wydrze bez powodu, ale ogólnie atmosfera świetna, dzięki ekipie, która pracuje. Nie powiem, żeby można było zarobić kokosy, ale w sumie nie jest źle, jak na polskie warunki.

admin

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy TUnŻ COMPENSA SA? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o TUnŻ COMPENSA SA - Tarnów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUnŻ COMPENSA SA