Enion S.A. Zakład Energetyczny Tarnów

Tarnów

Enion S.A. Zakład Energetyczny Tarnów

Opinie o Enion S.A. Zakład Energetyczny Tarnów

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Enion S.A. Zakład Energetyczny Tarnów? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

łąki łan

mnie w sumie też @DON. Branża energetyczna może nie jest łatwa, ale jednak oferują dobre warunki zatrudnienia.

zetek

dokładnie tak jest - nieważne są doświadczenia i umiejętności. Układy są decydujące

enionek

kolesiostwo ! jak masz dyplom uczciwej uczelni a nie masz w tym zakładzie znajomości to nawet papierów nie składaj ! szkoda twych lat nauki!! niestety pracuję tam i żałuję!

Zostaw opinię o Enion S.A. Zakład Energetyczny Tarnów - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enion S.A. Zakład Energetyczny Tarnów