Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

Wrocław

Opinie o Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

zen
użytkownik zarejestrowany

a jak dla studenta to elastyczny grafik można tutaj mieć?

xxxx

Po prostu BRAK SŁÓW co do tej firmy

LILA

Ta firma jest najgorszą firmą chyba w całej Polsce. [usunięte przez moderatora] lub [usunięte przez moderatora] bo cholera wie jak tam jest każdy rządzi nie ma wogóle szacunku dla pracownika. Ciągłe kłamstwa na temat terminu wypłaty wynagrodzenia, brak kontaktu, ciągły[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]. ZDECYDOWANIE ODRADZAM podjęcia pracy w tej firmie!!!! Na rozmowie wszystko pięknie i ładnie wygląda aż człowiekowi chce się iść do pracy natomiast rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej jeśli zbliża się termin wypłaty wynagrodzenia zgodnego z umową. Czeka się miesiącami wysłuchujcą ciągłego wykręcania się [usunięte przez moderatora] że nie ma pieniędzy że trzeba poczekać... Tylko na co skoro każdy chodzi regularnie i uczciwie do pracy... Nie wspomne już jeśli ktoś się zwolnił to niestety musiał się pożegnać z kasą na zawsze bo [usunięte przez moderatora]nie wypłacał wcale...Jeśli na ludzkiej naiwności chce się budować firmę jeśli można to nazwać firmą to gratulacje dla [usunięte przez moderatora] i oczywiście [usunięte przez moderatora]ezes która jest jedynie zwykłym pionkiem i nie zdaje sobie sprawy że wcześniej czy później doświadczy na włąsnej skórze jaka jest naiwana no ale cóż... Kara każdego dopadnie... a [usunięte przez moderatora] coś na ten temat powinien wiedzieć o karze od losu...

myszka

pracuje w tej firmie jesli cos wiecie pomozcie mi bo juz cos mi sie nie podoba ponoc mam dostac kase za miesiac ciagle siedze na dywanie u kierowniczki cos jej ciagle nie pasuje moj adres meilowy to truskawka696:@poczta.onet.pl

Trzoda

ja miałem dostać z kumplami pieniadze 25 jest 28 i nic, pracowalismy tez kilka dni tylko bo sie zaczelismy dowiadywac od ludzi ile się naprawde zarabia, jak ktos napisal SZEROKI USMIECH PANI KIEROWNIK to chyba to na czym uprzejmosc ta firmy sie konczy,

alfas

teraz oglaszaja się jako "firma" która oferuje elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie!!! jeśli dla kogoś 700-800 zł raz na X czasu wydaje się atrakcyjne to życze dużo zdrowia.

Zostaw opinię o Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boold sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach