Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski

Gdańsk

Opinie o Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski

daniel

jakie trasy obsługuje firma ? to, ze międzynarodowe to niewiele mi mówi.

driver

pracowalem 3 miesiace pieniadze zostaly uregulowane wiec nie wiem czemu . tesz mialem obawy ze nie dostane tych pieniedzy ale 10 dostalem wiec wedle mnie jest ok jestem z gorzowa wlkp [usunięte przez moderatora]

driver

jestem zdzwiony ze w tej firmie ktos jeszcze jezdzi. pieniadze zamrozone jak w lodowce. paliwo na kropelki.pozdrawimy byli pana kierowcy. kiedy kasa?????????

lll

Takze ostrzegam przed nim,[usunięte przez moderatora] ludzi,nie wypłaca pieniedzy i tylko gania kierowcow z ładunkami a co do wyplacenia pieniedzy to juz nie jest taki szybki.Slyszalem o kierowcach co mu auta za granica zostawiali i mieli racje

Bunia

Ostrzegam Państwa przed tym pracodowcą. Kierowcy nie mogą doprosić się swoich cięzko zarobionych pieniędzy, a własciciel udaje, ze nic się stało. Warunki umowy nie są dotrzymywane i kierowcy są oszukiwani na kilometrach. Ostrzegam Panstwa przed tym pracodawcą.

Zostaw opinię o Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowy Transport Drogowy Bogusław Radomski