Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Rzeszowie

Opinie o Wyższa Szkoła Prawa i Administracji

Irmina

Szkoła fajna to i ludzie również. Szkoda, że nie udało się dostać tu pracy.

Hanna

@amanda w, z pewnością wszystkich niezbędnych informacji dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. A może ktoś pomoże @amanda? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowisku - specjalista ds. marketingu?

amanda w

zastanawiam się nad zatrudnieniem u panstwa Specjalista ds. marketingu, widze że od czerwca są nabory - jednak marketing to pojęcie wieloznaczne,. czym dokładnie miałabym się zajmować na tym stanowisku?

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Prawa i Administracji - Rzeszowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Prawa i Administracji