F.U.M. „WYKROMET”

Opinie o F.U.M. „WYKROMET”

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w F.U.M. „WYKROMET”?

Sabre 1250
@Administrator 07.03.2018 17:37

Administrator - wysil się odrobinę. Łatwo sprawdzić, że FUM nie istnieje od ok 6 lat. Rozwaliła go ekipa z Tychów, poszedł za bezcen, maszyny wywieźli. Firma była (ludzie) spoko, tylko pluton "Strzelców" i "Dębowych ludzików" rozłożył go i pożarł. R.I.P Wykromecie

Magdalena
@Sabre 1250 25.08.2018 22:22

Chciałabym się Ciebie zapytać, czy jesteś pewien posiadanych przez siebie informacji? Gdyż nie natrafiłam nigdzie na notkę odnośnie zamknięcia działalności firmy F.U.M. „WYKROMET”. Pamiętajmy, że jest to forum publiczne i istotne jest, by informacje w nim zawarte były zgodne z prawdą.

Eddy

Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem? Co z systemem motywacji, istnieje jakiś system nagród, jak wycieczki, karnety, bony lub premie pieniężne? Za którym razem zaproponowali umowę na stałe, a nie o zlecenie?

memens

Wszystkie osoby pracujące w tym miejscu, które chcą utrzymać stanowisko lecz nie są zadowolone z warunków pracy i zachowania wobec pracowników, proszę o kontakt. Jestem w stanie pomóc, zachowując anonimowość osób które zechcą ze mną współpracować. memens@vp.pl

Szukasz pracy?

nyndza i tyle ludzie robieni po raz któryś w trąbę dalej się dają to ich żywioł wegetacjaaa 3 miechy poźniej wypłata i taki jestem bogaty ze: kochanie idę do pracy wrócę za trzy dni muszę zostać na nadgodziny bo szef prosił

W wykromecie traktuje sie pracowników bardzo źle. Robol na produkcji zarabia nedzne grosze. Za to jest kilka stanowisk ktore nie wiadomo czemu służą a i tacy zarabiają po 6-8 tys. Wystarczy umiec się wydzierac , nie szanować pracownika , i nie robic przy tym nic.

Jabol

Ludzie omijajcie ten zakład z daleka !!! [usunięte przez moderatora] i nie wypłacalni obiecywacze..... Naprawdę szczerze odradzam ...

Zostaw opinię o F.U.M. „WYKROMET” - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.M. „WYKROMET”