F.U.M. „WYKROMET”

Częstochowa

Opinie o F.U.M. „WYKROMET”

Eddy
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem? Co z systemem motywacji, istnieje jakiś system nagród, jak wycieczki, karnety, bony lub premie pieniężne? Za którym razem zaproponowali umowę na stałe, a nie o zlecenie?

memens

Wszystkie osoby pracujące w tym miejscu, które chcą utrzymać stanowisko lecz nie są zadowolone z warunków pracy i zachowania wobec pracowników, proszę o kontakt. Jestem w stanie pomóc, zachowując anonimowość osób które zechcą ze mną współpracować. memens@vp.pl

nyndza i tyle ludzie robieni po raz któryś w trąbę dalej się dają to ich żywioł wegetacjaaa 3 miechy poźniej wypłata i taki jestem bogaty ze: kochanie idę do pracy wrócę za trzy dni muszę zostać na nadgodziny bo szef prosił

W wykromecie traktuje sie pracowników bardzo źle. Robol na produkcji zarabia nedzne grosze. Za to jest kilka stanowisk ktore nie wiadomo czemu służą a i tacy zarabiają po 6-8 tys. Wystarczy umiec się wydzierac , nie szanować pracownika , i nie robic przy tym nic.

Jabol

Ludzie omijajcie ten zakład z daleka !!! [usunięte przez moderatora] i nie wypłacalni obiecywacze..... Naprawdę szczerze odradzam ...

Zostaw opinię o F.U.M. „WYKROMET” - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.M. „WYKROMET”