Opinie o expolinia

Michał

Witam.Długo zastanawiałem się czy coś napisać. Pracowałem w firmie 2 lata. Zawsze można liczyć na wiedze szefostwa ,kolegów z pracy,czy ekip montażowych.(k0palnia wiedzy i doświadczenia )Sama praca bardzo ciekawa, każdy projekt inny (tylko materiały te same ^^). Jest presja, ale takie są targi :) Czasem dostanie się opieprz - czasem obu stronom puszczają nerwy, ale suma summarum nikt nikogo nie zwalnia zdania na dzień. Zawsze starałem się spojrzeć z drugiej strony (jak coś zepsułem ile to kosztowało i jakbym zareagował jakby to ktoś mi tak nabroił ^^). pozdrawiam ekipę

Ramas

no cóż widać ze prawda w oczy kole skoro ktoś pousuwał opinie ,które były nie wygodne dla firmy . No nic pokażą się następne ..... i nikt ani nic tego nie zmieni. Mogę powiedzieć jedno , iż firma ta ma problemy chyba z kasą bo płatności kuleją i to bardzo mocno.

teresa

prosze napisac o co chodzi z ta praca w EXPOLINIA u [usunięte przez moderatora]

michal

Panie Szymonie, to wszystko prawda. Jak Pan wytrzymał 3 miesiące? Lepsza jest praca w kamieniołomach! Tam jest szansa, że bedą szanować człowieka.

Zostaw opinię o expolinia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie expolinia