Restauracja Santorini

Opinie o Restauracja Santorini

Możecie opisać aktualną sytuację Restauracja Santorini? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

lgopi

Zarobić można, no ale czego wymagasz od pomocy kuchennej, dostajesz te 1500 złotych na tym stanowisku co nie jest złym wynikiem

obserwator

Praca nic nie warta, nie polecam, pomoc kuchenna jest pomiatana i nadmiernie wykorzystywana przez gburowatego kucharza, zarobić też nie może. A kelnerzy są dwulicowi. Nie polecam pracy w tak podłym towarzystwie w pracy, w której się jeszcze do tego umowy nie doczekasz

nick

Myślę że pracują tam osoby niekompetentne,skoro uważają iż dają pracę to mogą robić co chcą,nie ma co się łudzić ofertą która jest przedstawiana na poczatku rozmowy,ani przedstawianą w urzędzie pracy,szkoda czasu jeżeli ktoś myśli o przyszłości

ktos

Ogolnie mam bardzo zle wspomienia z tym miejscem nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Restauracja Santorini - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Santorini